Մարտի 16-20 աշխատանքների ամփոփում

Հիմնական կրթության 1.1 կուրս
Հայոց պատմություն և հասարակագիտություն

  1. Միլենա Աղայան (Նախադպրոցական կրթություն)
    հասարակ․ 
  2. Միլենա Գասպարյան (Նախադպրոցական կրթություն)
    հասարակ․2 
  3. Հռիփսիմե Պուչինյան (Նախադպրոցական կրթություն) 2
    հասարակ․2
  4. Անի Հարությունյան (Նախադպրոցական կրթություն) 2
  5. Նունե Գրիգորյան (Նախադպրոցական կրթություն) 2
    հասարակ․2 
  6. Ֆլորա Աճեմյան  (Նախադպրոցական կրթություն) 2
    հասարակ․ 
  7. Անգելինա Ղազարյան (Նախադպրոցական կրթություն) 2
    հասարակ․2
  8. Ազգանուշ Ղազարյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  9. Հասմիկ Քերոբյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  10. Լիլիա Ռուստամյան (Նախադպրոցական կրթություն) 2
    հասարակ․ 2
  11. Քրիստինե Թովմասյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  12. Ջուլիետտա Հովհաննսյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  13. Սարգիս Վարդանյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  14. Արման Բաբայան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  15. Մերի Պետրոսյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ) 2
    հասարակ․ 
  16. Աստղիկ Գևորգյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ) 2
  17. Լաուրա Հարությունյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ) 2
    հասարակ․2 
  18. Անահիտ Աբգարյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ) 2
    հասարակ․2
  19. Անի Բարսեղյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
    հասարակ․ 2
  20. Արևիկ Գևորգյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ) 2
    հասարակ․ 
  21. Միլենա Կիրակոսյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ) 2
  22. Աիդա Պոչիկյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  23. Մարիամ Շախվերդյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ) 2
    հասարակ 2
  24. Անգելինա Դադյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  25. Էլեն Աբրահամյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  26. Քնար Հարությունյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ) 2
    հասարակ․2 
  27. Նելլի Միսկարյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
    հասարակ․

Հիմնական կրթության 1.2 կուրս

  1. Օկսանա Հարությունյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
    հասարակ․2
  2. Ժիրայր Ղարիբյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  3. Արամ Աբաջյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  4. Միքայել Մաթևոսյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  5. Վահագն Ավագյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  6. Վլադիմիր Կարոյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  7. Մոնա Իսահակյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  8. Գոռ Չարվադարյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  9. Արուսյակ Ավետիսյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  10. Ջուլյա Բաղդասարյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
    հասարակ․ 
  11. Մերի Զաքարյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  12. Արման Գրիգորյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  13. Էրիկ Գևորգյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  14. Լուսինե Եսայան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  15. Դիանա Բարսեղյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
    հասարակ․ 
  16. Ռոբերտ Գագինյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  17. Համլետ Պետրոսյան (Լուսանկարչական գործ)
  18. Անահիտ Գաբրիելյան (Լուսանկարչական գործ)
  19. Լիլիա Ղուլյան (Լուսանկարչական գործ)
    հասարակ․
  20. Արևիկ Փիլիպոսյան (Լուսանկարչական գործ)
    հասարակ
  21. Լիլիթ Գասպարյան (Լուսանկարչական գործ)

Հիմնական կրթության 1.3 կուրս

  1. Անահիտ Հովհաննիսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  2. Էլեն Գասպարյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  3. Անահիտ Ուլիխանյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  4. Մերի Հովեյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  5. Էլմիրա Բասմարջյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում) 2
  6. Եվգենյա Հովհաննիսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  7. Նաիրա Ղազարյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  8. Շուշանիկ Ներսիսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  9. Վարդիթեր Ղարիբյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  10. Անի Թադևոսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  11. Նարեկ Առաքելյան (Խմորման արտադրության տեխնոլոգիա և գինեգործություն)
  12. Հակոբ Թորոսյան (Խմորման արտադրության տեխնոլոգիա և գինեգործություն)
  13. Կարինե Ղուլյան (Խմորման արտադրության տեխնոլոգիա և գինեգործություն) 2
    հասարակ․ 
  14. Արմեն Խաչատրյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  15. Գոռ Մարտիրոսյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  16. Գևորգ Ներսեսյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  17. Վասակ Տումանեան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  18. Ավետիք Ալեքսանյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  19. Լևոն Միքայելյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  20. Արթուր Ենոքյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  21. Գևորգ Սիմոնյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  22. Սարգիս Սահակյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  23. Ալեքս Սահակյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում) 2
    հասարակ․

Հիմնական կրթության 2.1 կուրս

  1. Էմմա Սարգսյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  2. Լուիզա Մելոյան(Նախադպրոցական կրթություն)
  3. Միլենա Սարգսյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  4. Սեդա Գևորգյան(Նախադպրոցական կրթություն)
  5. Սիլվա Ալոյան(Նախադպրոցական կրթություն)
  6. Բարսեղյան Նելլի (Նախադպրոցական կրթություն)
  7. Տաթևիկ Հովսեփյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  8. Նարինե Մակարյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  9. Քնարա Գրիգորյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  10. Լիանա Մելիքսեթյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  11. Վերժինե Կագարյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  12. Անդրանիկ Սադաղյան (Զբոսաշրջություն)
  13. Նինել Աղանյան (Զբոսաշրջություն) 2
  14. Անի Պետրոսյան (Զբոսաշրջություն) 2., 3
  15. Արփի Մարգարյան (Զբոսաշրջություն) 2
  16. Դանիել Գաբրիելյան (Զբոսաշրջություն)
  17. Ժաննա Մկրտչյան (Զբոսաշրջություն) 2-
    3
  18. Լիլիթ Թևոսյան (Զբոսաշրջություն)
  19. Նատալի Հովհաննիսյան (Զբոսաշրջություն)
  20. Ռուզան Մարգարյան (Զբոսաշրջություն)
  21. Լիլիթ Աբրահամյան (Զբոսաշրջություն) 2

Հիմնական կրթություն. 2.2 կուրս

  1. Թերեզա Ավդալյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  2. Մարիա Բուդոյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  3. Գայանե Գևորգյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  4. Անիտա Գևորգյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  5. Գոհար Թևոսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  6. Մերի Համբարձումյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  7. Գայանե Մարգարյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  8. Կարինե Ներսիսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  9. Վարդուհի Սաղաթելյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  10. Սյուզաննա Տեր-Պետրոսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  11. Սամվել Արզումանյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  12. Գոռ Բաղդասարյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  13. Հայկ Մկրտչյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  14. Ֆերդինանդ Մկրտչյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  15. Նարեկ Մնացականյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  16. Վաչագան Նահապետյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  17. Նարեկ Հարությունյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  18. Արամայիս Ալեքսանյան (Զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  19. Տիգրան Մանուկյան(Զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  20. Լիլիա Սոսյան (Զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)
  21. Մարիամ Վարդանյան  (Զարդային-կիրառական արվեստ և ժողովրդական արհեստներ)


Հիմնական կրթություն. 2.3 կուրս

  1. Արթուր Աբրահամյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  2. Զորիկ Դանիելյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  3. Արեստ Մավյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  4. Գևորգ Մկրտչյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  5. Էրիկ Մկրտչյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  6. Խաչիկ Ոսկանյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  7. Արտակ Ֆահրադյան  (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  8. Ազատուհի Հարությունյան (Լուսանկարչական գործ)
  9. Լարիսա Ասլանյան (Լուսանկարչական գործ)
  10. Մարիամ Փաշայան (Լուսանկարչական գործ)
  11. Անուշ Քելամյան (Լուսանկարչական գործ)
  12. Ավետիս Պետրոսյան (Լուսանկարչական գործ)
  13. Էլեն Գասպարյան (Լուսանկարչական գործ)

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

Блог на WordPress.com. Тема: Baskerville 2, автор: Anders Noren.

Вверх ↑

Создайте свой веб-сайт на WordPress.com
Начало работы
%d такие блоггеры, как: